Výprodej - Termolahev FLOWTEA® Cherry Blossom

Výprodej - Termolahev FLOWTEA® Cherry Blossom

Skladem, ihned zasíláme Poslední kus (doprodej)

Pro milovníky motivu rozkvetlé třešně Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Do práce na stůl. Na procházku do kočárku. Na cvičení do tašky. Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem. Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu. A praktické ouško na šroubovacím nerezovém uzávěru se hodí vždycky.Samozřejmostí je pěkné dárkové balení.Termolahev s motivem kvetoucí třešně patří k nejoblíbenějším a můžete ji doplnit také krásnou karafou, hrníčkem nebo dózou na čaj ve stejném designu. Největší radost pak sobě nebo vašim blízkým uděláte celým dárkovým setem s motivem Cherry Blossom. Parametry:Výška: 24 cmPrůměr: 6,5 cmObjem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítkaMateriál: borosilikátové sklo, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné trouby Balení obsahuje:Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěremDvoudílné nerezové sítko Ouško na uzávěruNeoprenový obalDárkové balení Výrobce: Eigenart

490 Kč

Výrobce: Eigenart

Pro milovníky motivu rozkvetlé třešně 

Tato poslední lahev je z kolekce 2018 a nemá ouško na uzávěru.

Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Do práce na stůl. Na procházku do kočárku. Na cvičení do tašky. 

Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem. Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu. A praktické ouško na šroubovacím nerezovém uzávěru se hodí vždycky.

Samozřejmostí je pěkné dárkové balení.

Termolahev s motivem kvetoucí třešně patří k nejoblíbenějším a můžete ji doplnit také krásnou karafouhrníčkem nebo dózou na čaj ve stejném designu. 

Největší radost pak sobě nebo vašim blízkým uděláte celým dárkovým setem s motivem Cherry Blossom.

 

Parametry:

Výška: 24 cm
Průměr: 6,5 cm
Objem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítka
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

 

Balení obsahuje:

Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěrem
Dvoudílné nerezové sítko 
Ouško na uzávěru
Neoprenový obal
Dárkové balení 

Výrobce: Eigenart

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.