Termolahev FLOWTEA® Fireflower

Termolahev FLOWTEA® Fireflower

NOVINKA Skladem, ihned zasíláme

Vzplanutí. Vášeň. Radost.Tento motiv "ohnivé květiny" potěší aktivní a dynamické ženy. Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jógu, do práce na stůl, na procházku do kočárku. Potisk je na vnitřním skle, takže jej nemůžete poškrábat nebo smýt. Láhev bude stále pěkná. Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem.Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu. A praktické ouško na šroubovacím nerezovém uzávěru se hodí vždycky. Samozřejmostí je pěkné dárkové balení.Termolahev v tomto dynamickém motivu Fireflower můžete doplnit dózami na čaj ve stejném designu. Parametry:Výška: 24 cmPrůměr: 6,5 cmObjem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítkaMateriál: borosilikátové sklo, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěremDvoudílné nerezové sítko Ouško na uzávěruNeoprenový obalDárkové balení Výrobce: Eigenart

690 Kč

Výrobce: Eigenart

Vzplanutí. Vášeň. Radost.

Tento motiv "ohnivé květiny" potěší aktivní a dynamické ženy. Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Na jógu, do práce na stůl, na procházku do kočárku.  

Potisk je na vnitřním skle, takže jej nemůžete poškrábat nebo smýt. Láhev bude stále pěkná.  

Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem.

Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu. A praktické ouško na šroubovacím nerezovém uzávěru se hodí vždycky. 

Samozřejmostí je pěkné dárkové balení.

Termolahev v tomto dynamickém motivu Fireflower můžete doplnit dózami na čaj ve stejném designu. 

 

Parametry:

Výška: 24 cm
Průměr: 6,5 cm
Objem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítka
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěrem
Dvoudílné nerezové sítko 
Ouško na uzávěru
Neoprenový obal
Dárkové balení 

Výrobce: Eigenart

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.