Dóza Trees 250 g (sada 2 ks)

Dóza Trees 250 g (sada 2 ks)

Skladem, ihned zasíláme

Přírodní design v pastelových tónech Dvojice středně velkých dóz s motivem eukalyptu a ginkgo biloby na cca 250 g čaje. Uzávěr s klipem chrání aroma. Menší dózy ve stejném motivu mají objem 150 g.Všechny dózy se vyznačují kvalitním zpracováním. Jsou určeny na sypaný čaj nebo kávu. Ale klidně se hodí i dětem na sladkosti nebo na jiné suché potraviny.Dózy se hodí jako doplněk k hrníčkům, termolahvi nebo stylové karafě se stejným motivem. Jsou také součástí 9-dílné dárkové sady Trees za zvýhodněnou cenu. Parametry:Výška: 16,3 cmŠířka: 9,5 cmObjem: 250 g (může se lišit podle náplně)Materiál: plechSada 2 kusů, cena za sadu.Určeno pro suché výrobky.Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

390 Kč

Výrobce: Eigenart

Přírodní design v pastelových tónech 

Dvojice středně velkých dóz s motivem eukalyptu a ginkgo biloby na cca 250 g čaje. Uzávěr s klipem chrání aroma. Menší dózy ve stejném motivu mají objem 150 g.

Všechny dózy se vyznačují kvalitním zpracováním. Jsou určeny na sypaný čaj nebo kávu. Ale klidně se hodí i dětem na sladkosti nebo na jiné suché potraviny.

Dózy se hodí jako doplněk k hrníčkům, termolahvi nebo stylové karafě se stejným motivem. Jsou také součástí 9-dílné dárkové sady Trees za zvýhodněnou cenu.

 

Parametry:

Výška: 16,3 cm
Šířka: 9,5 cm
Objem: 250 g (může se lišit podle náplně)
Materiál: plech

Sada 2 kusů, cena za sadu.

Určeno pro suché výrobky.
Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.