Dóza New Little Geisha 150 g (sada 2 ks)

Dóza New Little Geisha 150 g (sada 2 ks)

Skladem, ihned zasíláme

Stylově jako gejšaStylové dózy s jemným motivem dvou velmi pěkných postaviček gejši s hravými detaily. Pod víkem se skrývá ještě jedno vnitřní víčko. Tyto dvě kulaté dózy můžete doplnit dvojicí hranatých dóz ve stejném motivu a vytvořit tak ideální stylovou sadu na skladování čaje nebo kávy. Dózy se dobře kombinují s dalšími produkty s motivem gejši: s hrnkem New Little Geisha nebo elegantní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí oblíbeného 6-dílného cenově výhodného dárkového setu New Little Geisha. Parametry:Výška: 11,7 cmŠířka: 7,5 cmObjem: 150 g (může se lišit podle náplně)Materiál: plechSada 2 kusů, cena za sadu.Určeno pro suché výrobky.Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

290 Kč

Výrobce: Eigenart

Stylově jako gejša

Stylové dózy s jemným motivem dvou velmi pěkných postaviček gejši s hravými detaily. Pod víkem se skrývá ještě jedno vnitřní víčko. 

Tyto dvě kulaté dózy můžete doplnit dvojicí hranatých dóz ve stejném motivu a vytvořit tak ideální stylovou sadu na skladování čaje nebo kávy. 

Dózy se dobře kombinují s dalšími produkty s motivem gejši: s hrnkem New Little Geisha nebo elegantní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí oblíbeného 6-dílného cenově výhodného dárkového setu New Little Geisha.

 

Parametry:

Výška: 11,7 cm
Šířka: 7,5 cm
Objem: 150 g (může se lišit podle náplně)
Materiál: plech

Sada 2 kusů, cena za sadu.

Určeno pro suché výrobky.
Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.