Termohrnek TEAEVE Trees - Ginkgo se sítkem

Termohrnek TEAEVE Trees - Ginkgo se sítkem

Skladem, ihned zasíláme

S motivem posvátného čínského stromuMotiv údajně nejstaršího stromu naší planety (Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný).   A je to hrnek z dvojčat. Jeho světle modrý brácha se jmenuje Eucalyptus. Samozřejmě, patří k sobě. Dvěma je vždy lépe než jednomu. Za zvýhodněnou cenu si je můžete pořídit jako pár.Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.Ze stejné řady Trees můžete hrnek doplnit třeba krásnou karafou, termolahví nebo dózami na čaj.Hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás cenově zvýhodněný 9-dílný dárkový set Trees. Parametry:Výška: 13,5 cm Průměr: 8,5 cmObjem: 350 mlMateriál: porcelán, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkemKvalitní nerezové čajové sítko Dárkové balení 

495 Kč

Výrobce: Eigenart

S motivem posvátného čínského stromu

Motiv údajně nejstaršího stromu naší planety (Ginkgo biloba neboli jinan dvoulaločný).   

A je to hrnek z dvojčat. Jeho světle modrý brácha se jmenuje Eucalyptus. Samozřejmě, patří k sobě. Dvěma je vždy lépe než jednomu. Za zvýhodněnou cenu si je můžete pořídit jako pár.

Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.

Ze stejné řady Trees můžete termohrnek doplnit třeba krásnou karafoutermolahví nebo dózami na čaj.

Hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.

A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás cenově zvýhodněný 9-dílný dárkový set Trees.

 

Parametry:

Výška: 13,5 cm 
Průměr: 8,5 cm
Objem: 350 ml
Materiál: porcelán, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnný porcelánový termohrnek s porcelánovým víčkem
Kvalitní nerezové čajové sítko 
Dárkové balení 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.