Výprodej - Termolahev FLOWTEA® Finelines Cube

Výprodej - Termolahev FLOWTEA® Finelines Cube

Skladem, ihned zasíláme Poslední kus (doprodej)

Jednoduchý, přesto elegantní motivMotiv Finelines Cube je z loňské kolekce a nemá ouško na uzávěru.Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Do práce na stůl. Na procházku do přírody. Na cvičení do tašky.Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem. Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu.Termolahev obdržíte v pěkném dárkovém balení.Parametry:Výška: 24 cmPrůměr: 6,5 cmObjem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítkaMateriál: borosilikátové sklo, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěremDvoudílné nerezové sítkoNeoprenový obalDárkové baleníVýrobce: Eigenart

490 Kč

Výrobce: Eigenart

Jednoduchý, přesto elegantní motiv

Motiv Finelines Cube je z minulé kolekce a nemá ouško na uzávěru.

Svůj oblíbený nápoj si teď můžete vzít kamkoliv s sebou. Do práce na stůl. Na procházku do přírody. Na cvičení do tašky.

Dvoustěnná termolahev FLOWTEA má dvojité nerezové sítko. Větší sítko spolehlivě zadrží čaj při vyluhování i pití. Menší sítko použijete například na studené nápoje ochucené ovocem. Barevně sladěný neoprenový obal pomáhá udržet váš nápoj v létě studený a v zimě teplý a chrání lahev při transportu.

Termolahev obdržíte v pěkném dárkovém balení.

Parametry:

Výška: 24 cm
Průměr: 6,5 cm
Objem: 350 s větším sítkem na čaj, 400 ml při použití pouze vrchního sítka
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnnou skleněnou lahev s nerezovým uzávěrem
Dvoudílné nerezové sítko
Neoprenový obal
Dárkové balení

Výrobce: Eigenart

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.