Karafa na vodu - motiv Tropic Summer

Karafa na vodu - motiv Tropic Summer

Skladem, ihned zasíláme

Elegantní karafa na vodu s tropickým motivemTo je ona - karafa, kterou jste hledali na váš letní piknik na terase. Teď už jen namíchat ten správný exotický nápoj. Dvoudílné víčko z kvalitního nerezu se sítkem se při nalévání samo vyklopí. Velikost karafy je tak akorát, aby se z ní pohodlně  nalévalo jednou rukou (objem 1,25 l). Oceníte, jak dobře se karafa drží za grip z umělé kůže. Při mytí karafy grip jednoduše sundáte, je na suchý zip. Ve stejném příjemně hnědém odstínu jako grip je i praktická kruhová podložka pod karafu. Součástí karafy je velké sítko na čaj, které při nalévání může zůstat v karafě.V létě vám jedna karafa nebude pomalu stačit, kolik vám nabízí možností: na čistou vodu, na domácí limonádu, na ledový čaj, na džus, na smoothie nebo třeba na ledovou kávu "cold brew". Doporučujeme objednat si ke karafě i chladicí vložku, která udrží vaše nápoje v letních vedrech déle studené.No a na podzim nebo v zimě použijete karafu na čaj pro zahřátí. Díky gripu si při nalévání horkého nápoje nespálíte dlaň. Podložku můžete při nalévání horkého nápoje zároveň použít ve druhé ruce jako podpěru.Karafu obdržíte v elegantním dárkovém balení.Ve stejném designu můžete karafu doplnit stylovou termolahví a máte perfektní dárek pro vaši milovanou osobu. Nebo koukněte do nabídky hotových dárkových setů. Parametry:Výška: 30,5 cm včetně víčkaPrůměr: 10 cm v nejširší dolní částiObjem: 1,25 lMateriál: borosilikátové sklo, nerezová ocel, umělá kůže, plastÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky, před mytím sundejte grip (na suchý zip)Chladicí vložka není součástí balení.

1 290 Kč

1 490 Kč Sleva 200 Kč

Výrobce: Eigenart

Elegantní karafa na vodu s tropickým motivem

To je ona - karafa, kterou jste hledali na váš letní piknik na terase. Teď už jen namíchat ten správný exotický nápoj. 

Dvoudílné víčko z kvalitního nerezu se sítkem se při nalévání samo vyklopí. Velikost karafy je tak akorát, aby se z ní pohodlně  nalévalo jednou rukou (objem 1,25 l). Oceníte, jak dobře se karafa drží za grip z umělé kůže. Při mytí karafy grip jednoduše sundáte, je na suchý zip. Ve stejném příjemně hnědém odstínu jako grip je i praktická kruhová podložka pod karafu. Součástí karafy je velké sítko na čaj, které při nalévání může zůstat v karafě.

V létě vám jedna karafa nebude pomalu stačit, kolik vám nabízí možností: na čistou vodu, na domácí limonádu, na ledový čaj, na džus, na smoothie nebo třeba na ledovou kávu "cold brew". Doporučujeme objednat si ke karafě i chladicí vložku, která udrží vaše nápoje v letních vedrech déle studené.

No a na podzim nebo v zimě použijete karafu na čaj pro zahřátí. Díky gripu si při nalévání horkého nápoje nespálíte dlaň. Podložku můžete při nalévání horkého nápoje zároveň použít ve druhé ruce jako podpěru.

Karafu obdržíte v elegantním dárkovém balení.

Ve stejném designu můžete karafu doplnit stylovou termolahví a máte perfektní dárek pro vaši milovanou osobu. Nebo koukněte do nabídky hotových dárkových setů.

 

Parametry:

Výška: 30,5 cm včetně víčka
Průměr: 10 cm v nejširší dolní části
Objem: 1,25 l
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel, umělá kůže, plast

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky, před mytím sundejte grip (na suchý zip)

Chladicí vložka není součástí balení.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.