Karafa na vodu - motiv Třešňový květ

Karafa na vodu - motiv Třešňový květ

Skladem, ihned zasíláme

Elegantní karafa na vodu s oblíbeným vzorem kvetoucí sakuryKrásná karafa s motivem kvetoucí třešně se nikdy neokouká. V této karafě vypadají všechny nápoje ještě lákavěji.Velikost karafy je tak akorát, aby se z ní dobře nalévalo (objem 1,25 l). Dobře se drží za grip, který barevně ladí s motivem kvetoucí třešně i praktickou podložkou pod karafu. Dvoudílné nerezové víčko se sítkem se při nalévání samo vyklopí. Součástí karafy je i velké sítko na čaj, které při nalévání může zůstat v karafě.V létě vám jedna karafa nebude pomalu stačit, kolik vám nabízí možností: na čistou vodu, na domácí limonádu, na ledový čaj, na džus, na smoothie nebo třeba na ledovou kávu "cold brew". Doporučujeme objednat si ke karafě i chladicí vložku, která udrží vaše nápoje v letních vedrech déle studené.No a v zimě použijete karafu na čaj pro zahřátí. Díky gripu si při nalévání horkého nápoje nespálíte dlaň. Podložku můžete při nalévání horkého nápoje zároveň použít ve druhé ruce jako podpěru.Karafu s motivem třešňového květu obdržíte v pěkném dárkovém balení.Ve stejném designu "Cherry blossom" doplňte karafu stylovou termolahví nebo pěkným hrníčkem a máte perfektní dárek pro milovanou osobu. Nebo koukněte do nabídky hotových dárkových setů. Parametry:Výška: 30,5 cm včetně víčkaPrůměr: 10 cm v nejširší dolní částiObjem: 1,25 lMateriál: borosilikátové sklo, nerezová ocel, umělá kůže, plastÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky, před mytím sundejte grip (na suchý zip)Chladicí vložka není součástí balení.Výrobce: Eigenart

1 490 Kč

Výrobce: Eigenart

Elegantní karafa na vodu s oblíbeným vzorem kvetoucí sakury

Krásná karafa s motivem kvetoucí třešně se nikdy neokouká. V této karafě vypadají všechny nápoje ještě lákavěji.

Velikost karafy je tak akorát, aby se z ní dobře nalévalo (objem 1,25 l). Dobře se drží za grip, který barevně ladí s motivem kvetoucí třešně i praktickou podložkou pod karafu. Dvoudílné nerezové víčko se sítkem se při nalévání samo vyklopí. Součástí karafy je i velké sítko na čaj, které při nalévání může zůstat v karafě.

V létě vám jedna karafa nebude pomalu stačit, kolik vám nabízí možností: na čistou vodu, na domácí limonádu, na ledový čaj, na džus, na smoothie nebo třeba na ledovou kávu "cold brew". Doporučujeme objednat si ke karafě i chladicí vložku, která udrží vaše nápoje v letních vedrech déle studené.

No a v zimě použijete karafu na čaj pro zahřátí. Díky gripu si při nalévání horkého nápoje nespálíte dlaň. Podložku můžete při nalévání horkého nápoje zároveň použít ve druhé ruce jako podpěru.

Karafu s motivem třešňového květu obdržíte v pěkném dárkovém balení.

Ve stejném designu "Cherry blossom" doplňte karafu stylovou termolahví nebo pěkným hrníčkem a máte perfektní dárek pro milovanou osobu. Nebo koukněte do nabídky hotových dárkových setů.

 

Parametry:

Výška: 30,5 cm včetně víčka
Průměr: 10 cm v nejširší dolní části
Objem: 1,25 l
Materiál: borosilikátové sklo, nerezová ocel, umělá kůže, plast

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky, před mytím sundejte grip (na suchý zip)

Chladicí vložka není součástí balení.

Výrobce: Eigenart

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platia Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.