Dóza May Lin 500 g (sada 2 ks)

Dóza May Lin 500 g (sada 2 ks)

** Momentálně nedostupné **

Dóza pro náročné Dózy v řadě May Lin se vyznačují bohatým a propracovaným reliéfem. Tyto dvě větší 500 g dózy můžete doplnit dvojicí menších 100 g dóz a/nebo dvojicí středních 200 g dóz ve stejném motivu, ovšem každou v jiném barevném odstínu.   Dózy May Lin se vyznačují velmi kvalitním zpracováním. Jsou určeny na čaj (sypaný nebo sáčky) nebo kávu (zrnka, kapsle, poty), ale hodí se i na jiné suché potraviny. Tyto dózy můžete libovolně kombinovat s trojicí hrnků se stejným motivem May Lin nebo šmrncovní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí velkého 10-dílného cenově výhodného dárkového setu May Lin. Parametry:Výška: 19 cmŠířka: 9,8 cmObjem: 500 g (může se lišit podle náplně)Materiál: plechSada 2 kusů, cena za sadu.Určeno pro suché výrobky.Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

380 Kč

470 Kč Sleva 90 Kč

Výrobce: Eigenart

Dóza do každé kuchyně

Dózy v řadě May Lin se vyznačují bohatým a propracovaným reliéfem. Tyto dvě větší 500 g dózy můžete doplnit dvojicí menších 100 g dóz a/nebo dvojicí středních 200 g dóz ve stejném motivu, ovšem každou v jiném barevném odstínu.   

Dózy May Lin se vyznačují velmi kvalitním zpracováním. Jsou určeny na čaj (sypaný nebo sáčky) nebo kávu (zrnka, kapsle, poty), ale hodí se i na jiné suché potraviny. 

Tyto dózy můžete libovolně kombinovat s trojicí hrnků se stejným motivem May Lin nebo šmrncovní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí velkého 10-dílného cenově výhodného dárkového setu May Lin.

 

Parametry:

Výška: 19 cm
Šířka: 9,8 cm
Objem: 500 g (může se lišit podle náplně)
Materiál: plech

Sada 2 kusů, cena za sadu.

Určeno pro suché výrobky.
Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.