Dóza Leaf 500 g (sada 2 ks)

Dóza Leaf 500 g (sada 2 ks)

Skladem, ihned zasíláme

Jemný motiv ve dvou jemných odstínech a dvou velikostechTyto dvě větší dózy (každá na cca 500 g) můžete doplnit dvojicí "mini" dóz (100 g) ve stejných barvách a vytvořit tak ideální sestavu.  Dózy Leaf se vyznačují kvalitním zpracováním. Jsou primárně určeny na čaj nebo kávu, ale hodí se i na spoustu dalších věcí v kuchyni nebo v domácnosti. Tyto dózy můžete libovolně kombinovat s hrnkem se stejným motivem Leaf nebo elegantní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí 6-dílného cenově výhodného dárkového setu Leaf. Parametry:Výška: 19 cmŠířka: 9,8 cmObjem: 500 g (může se lišit podle náplně)Materiál: plechSada 2 kusů, cena za sadu.Určeno pro suché výrobky.Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

430 Kč

Výrobce: Eigenart

Jemný motiv ve dvou jemných odstínech a dvou velikostech

Tyto dvě větší dózy (každá na cca 500 g) můžete doplnit dvojicí "mini" dóz (100 g) ve stejných barvách a vytvořit tak ideální sestavu.  

Dózy Leaf se vyznačují kvalitním zpracováním. Jsou primárně určeny na čaj nebo kávu, ale hodí se i na spoustu dalších věcí v kuchyni nebo v domácnosti. 

Tyto dózy můžete libovolně kombinovat s hrnkem se stejným motivem Leaf nebo elegantní termolahví v tomtéž designu. Dózy jsou také součástí 6-dílného cenově výhodného dárkového setu Leaf.

 

Parametry:

Výška: 19 cm
Šířka: 9,8 cm
Objem: 500 g (může se lišit podle náplně)
Materiál: plech

Sada 2 kusů, cena za sadu.

Určeno pro suché výrobky.
Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.