Termohrnek TEAEVE May Lin - fialový se sítkem

Termohrnek TEAEVE May Lin - fialový se sítkem

Skladem, ihned zasíláme

Tři bratři  V designové řadě May Lin si můžete vybrat hned ze 3 různých barev. Jsou to tři bratři. Fialový, červený a tyrkysový. A úplně nejlépe jim je, když jsou spolu pěkně pohromadě.Ale i každý z nich sám o sobě je "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.Každý hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás velký a elegantní 10-dílný dárkový set May-Lin za zvýhodněnou cenu. Parametry:Výška: 13,5 cm Průměr: 8,5 cmObjem: 350 mlMateriál: porcelán, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkemKvalitní nerezové čajové sítko Dárkové balení 

425 Kč

495 Kč Sleva 70 Kč

Výrobce: Eigenart

Tři bratři  

V designové řadě May Lin si můžete vybrat hned ze 3 různých barev. Jsou to tři bratři. Fialový, červený a tyrkysový. A úplně nejlépe jim je, když jsou spolu pěkně pohromadě.

Ale i každý z nich sám o sobě je "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.

Každý termohrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.

A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás velký a elegantní 10-dílný dárkový set May-Lin za zvýhodněnou cenu.

 

Parametry:

Výška: 13,5 cm 
Průměr: 8,5 cm
Objem: 350 ml
Materiál: porcelán, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnný porcelánový termohrnek s porcelánovým víčkem
Kvalitní nerezové čajové sítko 
Dárkové balení 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.