Termohrnek TEAEVE Little Ninja - růžový se sítkem

Termohrnek TEAEVE Little Ninja - růžový se sítkem

Skladem, ihned zasíláme

Krásný hrníček pro malé i velké špionkyRůžová barva předurčuje tento hrníček jako dárek pro ženu. Od malé slečny ze špionské školky až po zralé a zkušené špionky (ano, i ženy byly v Japonsku nindži, říkalo se jim kunoichi). Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.Hrnek od nás obdržíte v pěkném dárkovém balení.Jiným oblíbeným dětským motivem pro slečny je taky hrníček Miss Miew. Parametry:Výška: 13,5 cm Průměr: 8,5 cmObjem: 350 mlMateriál: porcelán, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkemKvalitní nerezové čajové sítko Dárkové balení 

495 Kč

Výrobce: Eigenart

Krásný hrníček pro malé i velké špionky

Růžová barva předurčuje tento hrníček jako dárek pro ženu. Od malé slečny ze špionské školky až po zralé a zkušené špionky (ano, i ženy byly v Japonsku nindži, říkalo se jim kunoichi). 

Tenhle termohrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.

Hrnek od nás obdržíte v pěkném dárkovém balení.

Jiným oblíbeným dětským motivem pro slečny je taky hrníček Miss Miew.

 

Parametry:

Výška: 13,5 cm 
Průměr: 8,5 cm
Objem: 350 ml
Materiál: porcelán, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnný porcelánový termohrnek s porcelánovým víčkem
Kvalitní nerezové čajové sítko 
Dárkové balení 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.