Termohrnek TEAEVE Třešňový květ se sítkem

Termohrnek TEAEVE Třešňový květ se sítkem

Skladem, ihned zasíláme

Věčný i vděčný motiv kvetoucí třešně Kvetoucí sakura je jedním ze symbolů Japonska a na našich hrníčcích je to velmi oblíbený motiv.Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.Hrnek s motivem kvetoucí třešně patří k nejoblíbenějším a můžete jej doplnit třeba krásnou karafou, termolahví nebo dózou na čaj ve stejném designu.Hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás zvýhodněný 4-dílný dárkový set s motivem Cherry Blossom. Parametry:Výška: 13,5 cm Průměr: 8,5 cmObjem: 350 mlMateriál: porcelán, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkemKvalitní nerezové čajové sítko Dárkové balení 

595 Kč

Výrobce: Eigenart

Věčný i vděčný motiv kvetoucí třešně 

Kvetoucí sakura je jedním ze symbolů Japonska a na našich hrníčcích je to velmi oblíbený motiv.

Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.

Hrnek s motivem kvetoucí třešně patří k nejoblíbenějším a můžete jej doplnit třeba krásnou karafoutermolahví nebo dózou na čaj ve stejném designu.

Termohrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.

A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás zvýhodněný 4-dílný dárkový set s motivem Cherry Blossom.

 

Parametry:

Výška: 13,5 cm 
Průměr: 8,5 cm
Objem: 350 ml
Materiál: porcelán, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnný porcelánový termohrnek s porcelánovým víčkem
Kvalitní nerezové čajové sítko 
Dárkové balení 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.