Hrnek TEAEVE Indigo - Lines

Hrnek TEAEVE Indigo - Lines

Skladem, ihned zasíláme

Oblíbená modrá ...Modrá barva zklidňuje. A připomíná nebe. Nebo moře. Nebo obojí? Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.Hrnek Indigo Lines má taky svého bráchu. Samozřejmě, patří k sobě. Dvěma je vždy lépe než jednomu. Za zvýhodněnou cenu je můžete pořídit jako pár.Hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás 7-dílný dárkový set s motivem Indigo. Parametry:Výška: 13,5 cm Průměr: 8,5 cmObjem: 350 mlMateriál: porcelán, nerezová ocelÚdržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčkyUpozornění: nedávejte do mikrovlné troubyBalení obsahuje:Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkemKvalitní nerezové čajové sítko Dárkové balení 

495 Kč

Výrobce: Eigenart

Oblíbená modrá ...

Modrá barva zklidňuje. A připomíná nebe. Nebo moře. Nebo obojí? 

Tenhle hrnek je prostě "frajer". Na pohled velmi hezký - líbí se ženám. Bude vás chránit - nikdy vám nepopálí ruku, protože má dvojitou stěnu. Něco vydrží - svým víčkem po dobu vyluhování zadrží páru v hrnku. A je i praktický - po vyluhování sítko s čajem odložíte do jeho víčka. Toho prostě chcete.

Hrnek Indigo Lines má taky svého bráchu. Samozřejmě, patří k sobě. Dvěma je vždy lépe než jednomu. Za zvýhodněnou cenu je můžete pořídit jako pár.

Hrnek obdržíte v pěkném dárkovém balení.

A pokud hledáte větší dárek, máme pro vás 7-dílný dárkový set s motivem Indigo.

 

Parametry:

Výška: 13,5 cm 
Průměr: 8,5 cm
Objem: 350 ml
Materiál: porcelán, nerezová ocel

Údržba: myjte v ruce čistou vodou, nedávejte do myčky
Upozornění: nedávejte do mikrovlné trouby

Balení obsahuje:

Dvoustěnný porcelánový hrnek s porcelánovým víčkem
Kvalitní nerezové čajové sítko 
Dárkové balení 

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Tyto stránky používají soubory cookies. Bližší informace o použitých souborech cookies najdete na stránce Ochrana osobních údajů.